Tercümanlık ve Çeviri

Tayca Tercümanlık ve Çeviri Hizmetlerihakkimizda

Tayland güney Asya da yer alan ASEAN ülkeleri arasında en gelişmiş limanları, altyapı ve inşaat sektörü olanakları, uluslararası fuarları, Turizm beldeleri, Ticaret merkezleri ve diğer konularda ASEAN ülkeleri arasında en cazip ülke olma niteliğindedir. Türkiye’de tabir edildiği gibi güney Asya ya açılan bir kapı niteliğindedir.

Ülke sürekli olarak dış sermayeye dayalı şirketler ve ticaret ortaklıkları yapılarak, her geçen gün Türkiye’den Tayland’a sürekli olarak yükselen bir ticari ivme kazandırmaya devam etmektedir. Ülkede hali hazırda 10 dan fazla Türkiye’deki büyük firmaların fabrikaları ve üretim tesislerinin temelleri atılmakla beraber bazıları da seri üretime başlamış durumdadır.

Türkiye’den Tayland’a olan bu ticari ilgi beraberinde şirket kurulmasında, buradaki gerekli ticari bağlantıların yapılması, ticari kontratlar ve anlaşmalar ve danışmanlık konularında profesyonel tercümanlık ve danışmanlık alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Tayland Gezgini bünyesinde bulunan 2 tane Tay vatandaşı arkadaşımız size bu konuda rehberlik ve tercümanlık hizmeti sunmaktadır. Arkadaşlarımız Tayland vatandaşı olup üniversite öğrenimini Türkiye’de Ankara da tamamladıktan sonra şuanda Bangkok da yaşamaktadırlar. Kendilerinin ana dili Tayca olup Türkçeyi okuyup yazabilmektedirler.tercumanlik1

Bangkok da bulunan Tayland Gezgini bünyesindeki anadili tayca bunun yanında Türkçe okuyup konuşabilen arkadaşlarımız, sizlerin Tayland’a yapacağınız ticari geziler, iş kurma, anlaşma, tayca tercümanlık ve metin çevirilerinde taleplerinize tam anlamıyla karşılık vermektedirler. Tayca ve Türkçe tercümanlık taleplerinizi bize mail yoluyla aktarabilir, bizde sizlere profesyonel tercümanlık ve tayca metin çevirisinde yardımcı olabiliriz.

Bangkok’a yapacağınız ticari ortaklıklar ve tercümanlık talepleri konusunda tam anlamıyla destek almak, buradaki evrakların Türkçeye çevrilmesi ve tayca yapılan kontratlar hakkında aklınızda soru işaretleri kalmaması açısında size çok faydalı olmaktadır.

Talep ve Görüşleriniz için iletişim

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.