Balkondan düşen Türk vatandaşı Yaşamını yitirdi

Balkondan düşen Türk vatandaşı Yaşamını yitirdi.langsuan-e1481605792413

Bangkok polisi tarafından yapılan açıklamada: Bangkok da bulunun 5 katlı bir otelin balkonundan sabah saatlerinde düşerek yaşamını yitiren kişinin Türk vatandaşı olduğu doğrulandı.

Lumpini polis departmanı tarafından yapılan açıklamada ismi Kadir Kemal Ozan 31, olarak belirlenen erkek Türk vatandaşının cesedi Salı günü sabahın erken saatlerinde Lang Suang yolu, lumpini belgesinde bulunan otelin zemin katında iç çamaşırıyla cesedi bulundu. Lumpini bölgesi Nana soi 4 e yakın.

Olay hakkında bilgi veren polis memuru. Ozan ailesinin kendisi, küçük kızı ve eşiyle beraber Pazar günü Bangkok a gelip oteline yerleştiği. Pazartesi günü ise şehir turu yaptıktan saat 10 civarında otellerine geri döndükleri belirtildi. Yerde yatan cesedinin iki bacağında kırılmış üzerinde sadece boxer tarzı şort bulunduğu belirtildi. Olay yerine gelen polisler ölü bedenin yanında Türk vatandaşı olan eşini küçük kızıyla ağlarken buldu.

 

Kadir Keman Ozan ın eşi nin aktardığına göre: ’pazartesi günü ben küçük kızım ve eşim dışarı çıktık, daha sonra eşim sarhoş oldu. Otelimize saat 10 civarında geri bbbdöndük. Daha sonra Kadir Kemal içmeye devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ben ufak engelli kızımla ilgilenirken bir anda balkon tarafından ses duydum ve o tarafa doğru gittim. Eşimin vücudunu aşağıda görünce hemen aşağı kata düştüğü yere gittim. Ben vardığımda çoktan ölmüştü’’ gece yarısı 00:50 sularında olay Polise bildirildi.

Polis yetkilileri eşinin sorgulanmasına devam edileceğini belirterek. Ölüm nedeniyle Türk büyükelçiliğinin bilgilendirildiğini belitti.

Polis yapılacak otopsi sonucunda kişinin alkollü olarak mı yoksa başka bir nedenle düştüğünün otopsi sonucunda belli olacağını belirtti.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.