Gece Hayatı

Phuket Gece Hayatı 

Tayland’ın en büyük adası olan Phuket de  gece nereye gitmeliyim?

Hiç şüphesiz ki Puket gece hayatının en canlı ve kalabalık olduğu ve eğlence mekânlarıyla ünlü yeri Bangla Road, yani Patong bölgesidir. Patong dan sonra ada da sırayla gece hayatının canlı olduğu yerler Karon ve Kata bölgeleridir. Karon ve Kata bölgesinde de Patong kadar olmasa da canlı gece hayatı vardır.

Bangla Road, Phuket adasının en kalabalık bölgesi olmasının yanında burada bulunan yüzlerce Gece kulübü, barlar, masaj salonları, Go-Go Showlar, Gay Showları ve Diğer sokak gösterilerinin yapıldığı, eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü yerdir.

Phuket de ki Gece kulüplerini en iyiden başlayarak sıralaması yaparsak.

The Shark Night Club

Bangla road da bulunun mekân Patong beach in en büyük diskosudur ve Kapasitesi 2000 kişiye kadar çıkabilmektedir. Avrupalı Dj grupları konserler vermektedir.

22:00- 05:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

 

 

Whiteroom NightClub

Phuket e daha önce gidenlerin mutlaka uğradığı patong beach in en eski kulüplerinden biridir ve Bangla Road daki en güzel dekorasyon a sahip kulübüdür.

22:00-  gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Illuzion Show& Discotheque

Illuzion gece kulübü İçeride ki devasa ekranı ve platformuyla gece hayatının merkezi olan Bangla Road da ki en gösterişli ve büyük gece kulübüdür. Ünlü Dj ve dansçı kızların gösterilerinin yapıldığı disko da eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.

22:00-  gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Tiger Disco

Bangla Road da ki en farklı tasarım a sahip diskosu da denilebilir. İlk katı daha çok bar tarzı bira içilen ve dansçı kızlar, ikinci katı ise irişte sizi canlı Tay müziklerinin yapıldığı platform karşılar. İkin katta bulunan Disco ise gayet geniş ve kabalık bir turist grubuna ev sahipliği yapmaktadır.

Mekân baştan aşağı vahşi hayvanların kabartmalarıyla kaplandığı için resim çekilebilir. Farklı atmosferi yaşayabilirsiniz.

22:00—geç saatlere kadar

 

 

HollyWood Discotheque

2008 de acılan bu mekânı Bangla Road a girerken hemen köşede sağda görebiliriniz. Mekân Bangla road un en eski mekânlarından biridir ve turistler tarafından yoğun rağbet görmektedir. Diskonun alt katında bulunan barında alkolünüzü içebilir ve tay dansçı kızlarının müthiş danslarını izleyebilirsiniz.

21:00—geç saatlere kadar

,

Diğer Gece kulüpleri ve eğlence merkezleri

Tai Pan Disco/ nightclub

The Banana Disco

Phuket Private Party

Famous Rooftop Beach Club

Nikki Beach Restaurant ve Club

Xana beach club

Catch Up beach club

Siam Supper Club

Zazada Beach Club

Bliss Beach Club

Iguana Beach Bar

 

Diskoların yanı sıra plajda içeceğinizi yudumlayıp batılı Müzik gruplarının canlı performanslarını da dinleyebilirsiniz.

 

Eğlence ve gece hayatını seven biriyseniz Patong beach de güzel bir gün geçirip güneşin ve plajın tadını çıkardıktan sonra akşam Bangla Road a uğrayarak gecenizi daha haraketli bir hale getirebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.