Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rajan Yüzen Fil

elephant_460_1642191c

Bugün sizlere belkide daha önce hiç duymadığınız bir konu hakkında yazmak istiyorum.. Onun ismi Rajan, evet Rajan bir fil, diğer filler gibi ama onun bir özelliği var ki onu diğer fillerden çok daha farklı kılıyor.

Rajan Dünyada ki tek yüzen fil, Andaman Okyanusunda yüzen ve dünyada başka bir benzeri olmayan bu fil Şuan 63 yaşında 1950 li yıllarda doğmuş, geçimini hayatı boyunca onunla tanışmaya gelen turistlerle beraber Andaman okyanusunda yüzerek sağlamış. Rajan diğer fillerin aksine onunla tanışmaya gelenlerle beraber Andaman okyanusunda günlük yüzme turları yapan ve yüzmekten zevk alan bir fil.

rajan1

Rajan, Hindistan’ın güneydoğusunda bulunan o bembeyaz kumsalları ve berrak suyuyla ünlü Havelock Adasında, Havelock Resort de yaşamını sürdürmekte, ama Rajan eskisi gibi yüzemiyor 63 yaşında olması ve diğer sağlık nedenlerinden dolayı şuan onunla tanışmaya gelen turistlerle beraber plajda suyla oynayıp resim çektirebiliyor. Sizde bu dünyada eşi benzeri olmayan Yüzen fili görmek ve tanışmak için geç kalmış sayılmazsınız…..

İşte Dünyadaki son yüzen filin görüntüleri

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.